Zamieszkaj na Jurze

Stylowy dom pośród lasów i łąk, blisko jeziora – kto z nas nie miał takich marzeń? Można je zrealizować nie rezygnując z zalet pracy w mieście. Osiedle Jurajskie powstające w miejscowości Rosochacz na granicy Gminy Koziegłowy i Gminy Poraj, oferuje możliwość zamieszkania w cichej okolicy i doskonałe połączenia komunikacyjne z aglomeracją śląską (35 km), lotniskiem Pyrzowice i Częstochową (20 km).

Zdrowo i aktywnie

Położenie osiedla zachęca do wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. W lasach znajdziemy liczne szlaki piesze, ścieżki rowerowe. Pobliskie Ranczo Rosochacz posiada bogatą ofertę dla miłośników jazdy konnej, a zalew w Poraju przyciąga wędkarzy i amatorów sportów wodnych.

Tradycja i nowoczesność

Architektura domów  na Osiedlu Jurajskim łączy nowoczesność z tradycją regionu wyżyny krakowsko-częstochowskiej.  Nowoczesne bryły budynków Osiedla Jurajskiego zaprojektowano z dbałością o funkcjonalność, jednocześnie naturalne materiały elewacyjne: kamień i drewno, nawiązują do rustykalnego, sielskiego charakteru otoczenia. Nasze domy budujemy w oparciu o cztery autorskie, współgrające ze sobą projekty architektoniczne.

Technologia szkieletowa – trwałość na pokolenia i niski koszt

Domy powstają w technologii szkieletowej, niezwykle popularnej w krajach skandynawskich i Ameryce Północnej, gdzie w znacznie bardziej surowym klimacie normą jest ich kilkupokoleniowa, a nawet ponad 100-letnia trwałość. Istotnym czynnikiem dla trwałości budowanych przez nas domów jest zachowanie reżimów technologicznych. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości, atestowanych materiałów, a technologia szkieletowa wykorzystywana przez nasze ekipy pozwala maksymalnie przyspieszyć czas budowy, a także – co bardzo istotne – znacząco ograniczyć koszty budowy w porównaniu z tradycyjnymi, tzw. „mokrymi” technologiami.  Państwa dom „pod klucz” może być gotowy w ciągu zaledwie 5 miesięcy!

Ciepło i ekologicznie

Ważnymi argumentami przemawiającymi za technologią kanadyjską są także względy energooszczędne i ekologiczne. Domy nie wymagają dodatkowego ocieplenia, a także przeznaczania cennej powierzchni mieszkalnej pod kotłownie i magazynowanie opału. Ogrzewanie za pomocą ekologicznych rozwiązań tj. pomp ciepła współpracujących z systemem rekuperacji wiodących producentów pozwala znacząco obniżyć koszty CO i CWU, a wybierając opcję montażu instalacji fotowoltaicznej – zredukować owe koszty do minimum.  Jeśli dodamy do tego możliwość nawadniania ogrodu z zasobów wody szarej, otrzymujecie Państwo pakiet rozwiązań ekologicznych na miarę XXI wieku.

Szczegóły inwestycji

Planujemy budowę 24 domów parterowych o pow. użytkowych od 140 m2 do 200 m2, które są rozwinięciem prezentowanych 5 projektów z zachowaniem elementów dekoracyjnych ścian zewnętrznych i wzorca dachu.

Opis nieruchomości.

Osiedle o powierzchni 3 ha zlokalizowane jest w miejscowości Rosochacz przy ulicy Lipowej w gminie Koziegłowy na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej.

Działki rozmieszczone wzdłuż dróg wewnętrznych i mają powierzchnie od 1033 m do 1300 m2. Wszystkie działki mają ustalone warunki zabudowy. Działki posiadają uzbrojenie w wodę, prąd. Szerokość działek to 29 m, a długość od 37 m do 42 m.

Zachęcam Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty, a przede wszystkim namawiam do odwiedzenia inwestycji realizowanych na Osiedlu Jurajskim.
Jestem przekonany, że zarówno formuła nowopowstającego osiedla, jak również jego wyjątkowe walory przyrodnicze znajdą Państwa uznanie.

Zapraszam do kontaktu:

Adam Kotasiński

tel: 501715845